X
Задать город Тернополь по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Арсен Мирзоян в Тернополе - 1

Арсен Мирзоян

Тернополь, 15 ноября 2016 г, 19:00
Тернопільський академічний обласний український драматичний театр Т. Г. Шевченка Тернопільський академічний обласний український драматичний театр Т. Г. Шевченка
бульвар Тараса Шевченка, 22, Тернопіль, Тернопільська область, 46000
Тернополь
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 03.11
Арсен Мірзоян відсвяткує п’ятиріччя творчості у всеукраїнському турі. Сталевий голос країни, його називають українським Висоцьким, про нього кажуть - бунтар, шалена харизма, а він себе скромно називає автор-виконавець.  Арсен Мірзоян відправляється у концертний тур. Всеукраїнські гастролі артиста будуть присвячені п’ятиріччю його творчої діяльності. “П’ять років - не малий термін, - зазначає Арсен Мірзоян. - У шоу-бізнесі такий процес називають устаканюванням. За цей час була проведена колосальна робота, відбулось багато змін, сформувався кістяк команди та музичний напрямок. Але це тільки початок і висловлюючись мовою бодібілдерів: завершена стадія базових вправ. Працювати є над чим і плани у нас грандіозні. Отож, тільки вперед!”. Розпочнеться всеукраїнське турне Арсена Мірзояна восени 2016-го року. Артист планує об’їхати всю Україну. До концертної програми увійдуть найкращі пісні співака, хоча не обійдеться і без сюрпризів, які Мірзоян вже готує разом зі своїми музикантами. П’ять років на сцені артист порівнює з дитячим віком, коли ти тільки починаєш життєвий шлях, але вже мусиш бути особистістю. Саме тому на афіші ювійленого туру Арсен зобразив свого молодшого сина Артема. Нагадаємо, за ці п’ять років Арсен Мірзоян видав три альбоми: “Гудзики”, “Незручні ліжка” та “Паперовий сніг” та відзняв шість відеокліпів на пісні: “Бувай малий”, “Вінні-Пух”, “Коли ти підеш”, “Івана Купала”, ”Можеш як” та “Інші двері”. Пісня «Вінні-Пух» була визнана найкращою піснею літа. «Можеш як» утримувала перші сходинки музичних хіт-парадів більш, ніж півроку. Композиція «Паперовий сніг» незважаючи на назву стала весняним хітом 2016-го. Зараз артист працює над четвертим альбомом. Окремою складовою творчості Мірзояна стали пісні, присвячені подіям на сході. Для них він відводить особливе місце та планує згодом видати ці композиції окремим альбомом. Склад гурту: вокал, акустична гітара- Арсен Мірзоян ударні- Анатолій Шмаргун фортепіано- Станіслав Лаврик саксафон -Володимир Лебедєв гітара- Олександр Лозовський бас гітара -Валентин Корнієнко


Арсен Мирзоян в других городах:

02чт ноября, 2017

РовноВ помещении Рове...

19:00 120 - 300 50+ шт. купить
07вт ноября, 2017

Ивано-ФранковскОбластная филарм...

18:30 160 - 320 50+ шт. купить
08ср ноября, 2017

ХмельницкийФилармония

19:00 80 - 250 50+ шт. купить
14вт ноября, 2017

Днепр (Днепропетровск)ДК Машиностроителей

19:00 200 - 650 50+ шт. купить
15ср ноября, 2017

ЗапорожьеКЗ им.Глинки

19:00 190 - 330 50+ шт. купить
16чт ноября, 2017

Кривой РогТеатр им. Т.Г. Ш...

19:00 200 - 550 50+ шт. купить
18сб ноября, 2017

НиколаевКонцерт-холл «Юн...

19:00 160 - 340 35 шт. купить
30чт ноября, 2017

КиевМЦКИ (Октябрьский)

19:00 190 - 950 50+ шт. купить
01пт декабря, 2017

УманьРесторан Застава

18:00 700 - 700 30 шт. купить

Заказать и купить билеты на Арсен Мирзоян можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Арсен Мирзоян в Тернополе состоится 15 ноября 2016 г, 19:00, Тернопільський академічний обласний український драматичний театр Т. Г. Шевченка.

Арсен Мірзоян відсвяткує п’ятиріччя творчості у всеукраїнському турі.

Сталевий голос країни, його називають українським Висоцьким, про нього кажуть - бунтар, шалена харизма, а він себе скромно називає автор-виконавець. 

Арсен Мірзоян відправляється у концертний тур.

Всеукраїнські гастролі артиста будуть присвячені п’ятиріччю його творчої діяльності.

“П’ять років - не малий термін, - зазначає Арсен Мірзоян. - У шоу-бізнесі такий процес називають устаканюванням.

За цей час була проведена колосальна робота, відбулось багато змін, сформувався кістяк команди та музичний напрямок. Але це тільки початок і висловлюючись мовою бодібілдерів: завершена стадія базових вправ.

Працювати є над чим і плани у нас грандіозні. Отож, тільки вперед!”.

Розпочнеться всеукраїнське турне Арсена Мірзояна восени 2016-го року.

Артист планує об’їхати всю Україну.

До концертної програми увійдуть найкращі пісні співака, хоча не обійдеться і без сюрпризів, які Мірзоян вже готує разом зі своїми музикантами.

П’ять років на сцені артист порівнює з дитячим віком, коли ти тільки починаєш життєвий шлях, але вже мусиш бути особистістю.

Саме тому на афіші ювійленого туру Арсен зобразив свого молодшого сина Артема.

Нагадаємо, за ці п’ять років Арсен Мірзоян видав три альбоми: “Гудзики”, “Незручні ліжка” та “Паперовий сніг” та відзняв шість відеокліпів на пісні: “Бувай малий”, “Вінні-Пух”, “Коли ти підеш”, “Івана Купала”, ”Можеш як” та “Інші двері”.

Пісня «Вінні-Пух» була визнана найкращою піснею літа.

«Можеш як» утримувала перші сходинки музичних хіт-парадів більш, ніж півроку.

Композиція «Паперовий сніг» незважаючи на назву стала весняним хітом 2016-го.

Зараз артист працює над четвертим альбомом. Окремою складовою творчості Мірзояна стали пісні, присвячені подіям на сході.

Для них він відводить особливе місце та планує згодом видати ці композиції окремим альбомом.

Склад гурту:

вокал, акустична гітара- Арсен Мірзоян

ударні- Анатолій Шмаргун

фортепіано- Станіслав Лаврик

саксафон -Володимир Лебедєв

гітара- Олександр Лозовський

бас гітара -Валентин Корнієнко

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Подарочный сертификат Karabas.com X