Задать город Тернополь по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Біла Вежа в Тернополе - 1

Біла Вежа

Тернополь, 15 октября 2016 г, 21:00
Паб Хмільне щастя Паб Хмільне щастя
вул. Текстильна, 28-ч (ТРЦ «ПОДОЛЯНИ»)
Тернополь
+380445905555
Продажа закрыта
Тур на підтримку нового альбому "Бути Вільним"«Біла Вежа» - український рок-гурт.Сьогодні пісні «Білої Вежі можна почути на багатьох радіостанціях України, а також Білорусі, Канади та США. А кліпи можна побачити на телевізійних каналах М1, М2 та A-One. Наразі музиканти вже записали 2 альбоми та зняли 5 відеокліпів. Особливу популярність гурту принесла участь у шостому сезоні національного співочого шоу «Х-Фактор». «Біла Вежа» багато гастролює з сольними концертами, є учасником найвідоміших українських фестивалів.
Заказать и купить билеты на Біла Вежа можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Біла Вежа в Тернополе состоится 15 октября 2016 г, 21:00, Паб Хмільне щастя.

Тур на підтримку нового альбому "Бути Вільним"

«Біла Вежа» - український рок-гурт.

Сьогодні пісні «Білої Вежі можна почути на багатьох радіостанціях України, а також Білорусі, Канади та США. А кліпи можна побачити на телевізійних каналах М1, М2 та A-One.

Наразі музиканти вже записали 2 альбоми та зняли 5 відеокліпів. Особливу популярність гурту принесла участь у шостому сезоні національного співочого шоу «Х-Фактор». «Біла Вежа» багато гастролює з сольними концертами, є учасником найвідоміших українських фестивалів.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber