Задать город Тернополь по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт ФАЙНЕ МІСТО в Тернополе

ФАЙНЕ МІСТО

Тернополь, 03 июля 2015 г, 14:00
Міжнародний аеропорт «Тернопіль» Міжнародний аеропорт «Тернопіль»
Тернополь
+380445905555
Продажа закрыта
Фестиваль «Файне місто-2015»: у Тернополі буде спекотно!Грандіозна подія літа – липневий фест у ТернополіЦьогоріч Міжнародний аеропорт «Тернопіль» підніме в небо шалений заряд енергії, який сколихне все місто. Всі будуть вражені масштабним рок-фестивалем.«Файне місто-2015» — подія, яка змінить традиційне сприйняття Тернополя-міста й зробить його центром музики та розваг. Лише за три дні — з 3 по 5 липня — понад 50 гуртів з різних міст України творитимуть атмосферу фантастичного польоту неозорим музичним простором.Чому «Файне місто» — це саме Тернопіль?Після виходу у світ популярної пісні «Братів Гадюкіних», яка стала неофіційним і молодіжним гімном студентської столиці завдяки фронтмену Сергію Кузьмінському, Тернопіль тепер часто називають «Файним містом».Це місто, яке одне з перших на теренах Західній Україні було відкритим для сміливих рокових дійств. Слава та звання рок-столиці західноукраїнських земель не покидає його й донині.Любителі якісної рок-музики обирають фестиваль «Файне місто»Тільки оригінально, шалено та живо на концерті «Файне місто»! У пріоритеті – безпрецедентний драйв, кайфовий репертуар і щирі емоції. Вас здивує багатобарвна музична палітра, понад 60 кіловат звуку, майже 60 кв.км. площі для відпочинку та розваг.Попри всі фінансові й матеріальні труднощі, попри нестабільну та складну ситуацію в Україні фестиваль «Файне місто» за будь-яких обставин і несподіванок, які може приготувати погода, подарує Вам лише найкращий настрій. Буде сонячно, весело й натхненно… Бо фест чекає гостей, він чекає саме Вас!!!Фест єднаєПопулярність фестивалю «Файне місто» поширюється Україною, вражаючи рок-фанів і прихильників найприємнішим вірусом — бажанням бути учасником топової молодіжної масовки... Незабутні вечірні розваги, спільні імпровізації зі своїми кумирами – що може бути краще у фестивальну ніч!Щонайменше шість іноземних учасників – у подарунок поціновувачам сучасних європейських музичних трендів.Проблема місця й часу відтепер — не проблема. Порівняно «молодий» фестиваль утверджує свої національні позиції. «Файне місто-2015» триватиме 3 дні, а не 2, як це було досі.Сюрпризи від організаторів фестивалюОрганізатори подбали про вибагливих слухачів і майстерних виконавців, приготувавши всім учасникам фестивалю привабливу пропозицію — збільшили територію наметового містечка та сценічної площі.А отже, українські й іноземні гурти демонструватимуть свій високий клас музичної віртуозності на чотирьох сценах за різними тематичними напрямами.

Заказать и купить билеты на ФАЙНЕ МІСТО можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт ФАЙНЕ МІСТО в Тернополе состоится 03 июля 2015 г, 14:00, Міжнародний аеропорт «Тернопіль».

Фестиваль «Файне місто-2015»:
у Тернополі буде спекотно!
Грандіозна подія літа – липневий фест у Тернополі

Цьогоріч Міжнародний аеропорт «Тернопіль» підніме в небо шалений заряд енергії, який сколихне все місто. Всі будуть вражені масштабним рок-фестивалем.

«Файне місто-2015» — подія, яка змінить традиційне сприйняття Тернополя-міста й зробить його центром музики та розваг. Лише за три дні — з 3 по 5 липня — понад 50 гуртів з різних міст України творитимуть атмосферу фантастичного польоту неозорим музичним простором.

Чому «Файне місто» — це саме Тернопіль?

Після виходу у світ популярної пісні «Братів Гадюкіних», яка стала неофіційним і молодіжним гімном студентської столиці завдяки фронтмену Сергію Кузьмінському, Тернопіль тепер часто називають «Файним містом».

Це місто, яке одне з перших на теренах Західній Україні було відкритим для сміливих рокових дійств. Слава та звання рок-столиці західноукраїнських земель не покидає його й донині.

Любителі якісної рок-музики обирають фестиваль «Файне місто»

Тільки оригінально, шалено та живо на концерті «Файне місто»! У пріоритеті – безпрецедентний драйв, кайфовий репертуар і щирі емоції. Вас здивує багатобарвна музична палітра, понад 60 кіловат звуку, майже 60 кв.км. площі для відпочинку та розваг.

Попри всі фінансові й матеріальні труднощі, попри нестабільну та складну ситуацію в Україні фестиваль «Файне місто» за будь-яких обставин і несподіванок, які може приготувати погода, подарує Вам лише найкращий настрій. Буде сонячно, весело й натхненно… Бо фест чекає гостей, він чекає саме Вас!!!

Фест єднає

Популярність фестивалю «Файне місто» поширюється Україною, вражаючи рок-фанів і прихильників найприємнішим вірусом — бажанням бути учасником топової молодіжної масовки... Незабутні вечірні розваги, спільні імпровізації зі своїми кумирами – що може бути краще у фестивальну ніч!

Щонайменше шість іноземних учасників – у подарунок поціновувачам сучасних європейських музичних трендів.

Проблема місця й часу відтепер — не проблема. Порівняно «молодий» фестиваль утверджує свої національні позиції. «Файне місто-2015» триватиме 3 дні, а не 2, як це було досі.

Сюрпризи від організаторів фестивалю

Організатори подбали про вибагливих слухачів і майстерних виконавців, приготувавши всім учасникам фестивалю привабливу пропозицію — збільшили територію наметового містечка та сценічної площі.

А отже, українські й іноземні гурти демонструватимуть свій високий клас музичної віртуозності на чотирьох сценах за різними тематичними напрямами.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber