Задать город Тернополь по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
1, 2 и 9 мая — call-центр работает с 11:00 до 17:00
кино Істальгія в Тернополе - 1

Істальгія

Тернополь, 29 сентября 2014 г, 19:30
К-ц «Палац кіно» К-ц «Палац кіно»
вул. І. Франка, 8
Тернополь
+380445905555
Продажа закрыта
ІСТАЛЬГІЯ Країна: Україна, Німеччина, Сербія, 2012 Хронометраж: 100 хв. Жанр: драма Режисер: Дар’я Онищенко У ролях: Ніна Ніжерадзе, Карл Маркович, Вук Костич, Іван Добронравов, Георг Фрідріх, Леа Морнар, Марія Шкаричич, Олексій Горбунов Три історії кохання, три європейські міста, три сюжетні лінії. Літня емігрантка з України і колишній сербський боксер відокремлені мовним бар'єром від німецького суспільства. Їх об'єднує слов’янська культура і власні діти, які досі живуть в Україні та Сербії. Що їх там тримає?

Заказать и купить билеты на Істальгія можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Кино Істальгія в Тернополе состоится 29 сентября 2014 г, 19:30.

ІСТАЛЬГІЯ

Країна: Україна, Німеччина, Сербія, 2012

Хронометраж: 100 хв.

Жанр: драма

Режисер: Дар’я Онищенко

У ролях: Ніна Ніжерадзе, Карл Маркович, Вук Костич, Іван Добронравов, Георг Фрідріх, Леа Морнар, Марія Шкаричич, Олексій Горбунов

Три історії кохання, три європейські міста, три сюжетні лінії. Літня емігрантка з України і колишній сербський боксер відокремлені мовним бар'єром від німецького суспільства. Їх об'єднує слов’янська культура і власні діти, які досі живуть в Україні та Сербії. Що їх там тримає?

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram