Задать город Тернополь по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
1, 2 и 9 мая — call-центр работает с 11:00 до 17:00
кино Параджанов в Тернополе - 1

Параджанов

Тернополь, 28 сентября 2014 г, 19:30
К-ц «Палац кіно» К-ц «Палац кіно»
вул. І. Франка, 8
Тернополь
+380445905555
Продажа закрыта
ПАРАДЖАНОВ Країна: Україна, Франція, Вірменія, Грузія, 2013 р. Хронометраж: 95 хв. Жанр: байопік Режисер: Серж Аведікян («Лаючий острів»), Олена Фетісова У ролях: Серж Аведікян, Юлія Пересільд («П’ять наречених», «В тумані»), Карен Бадалов Сергій Параджанов – один з найвеличніших кінорежисерів ХХ століття, геній і провокатор – знімає великі фільми, які приносять йому міжнародне визнання. «Тіні забутих предків» - його найвідоміша картина – була зроблена в Україні і стала справжнім взірцем українського кіномистецтва. Зухвала поведінка режисера призводить до конфлікту з радянським тоталітарним режимом. Але незламна любов до краси і свободи надихають творити, не дивлячись на підступи КДБ і заборону роботи в кіно.

Заказать и купить билеты на Параджанов можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Кино Параджанов в Тернополе состоится 28 сентября 2014 г, 19:30.

ПАРАДЖАНОВ

Країна: Україна, Франція, Вірменія, Грузія, 2013 р.

Хронометраж: 95 хв.

Жанр: байопік

Режисер: Серж Аведікян («Лаючий острів»), Олена Фетісова

У ролях: Серж Аведікян, Юлія Пересільд («П’ять наречених», «В тумані»), Карен Бадалов

Сергій Параджанов – один з найвеличніших кінорежисерів ХХ століття, геній і провокатор – знімає великі фільми, які приносять йому міжнародне визнання. «Тіні забутих предків» - його найвідоміша картина – була зроблена в Україні і стала справжнім взірцем українського кіномистецтва. Зухвала поведінка режисера призводить до конфлікту з радянським тоталітарним режимом. Але незламна любов до краси і свободи надихають творити, не дивлячись на підступи КДБ і заборону роботи в кіно.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram