Задать город Тернополь по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
1, 2 и 9 мая — call-центр работает с 11:00 до 17:00
семинар Майстер-клас Дмитра Розенфельда в Тернополе

Майстер-клас Дмитра Розенфельда

Тернополь, 23 ноября 2016 г, 10:00
Сoncert Hall PODOLYANY Сoncert Hall PODOLYANY
вул. Текстильна, 28-ч (ТРЦ «ПОДОЛЯНИ»)
Тернополь
+380445905555
Продажа закрыта
23 листопада вперше в Тернополі відбудеться майстер-клас Дмитра Розенфельда "Продажі складним клієнтам". Початок о 10:00 в концерт-холі "Podolyany" . Аудиторія майстер-класу:власники бізнесу, топ-менеджери, керівники відділів та фахівці. Люди, які щодня продають що-небудь або ведуть переговори. Це майстер-клас про персональний вплив і техніки при продажах або переговорах "face-to-face". Дмитро Розенфельд - один з кращих маркетологів України, визнаний майстер публічних виступів, засновник агентства ROZENFELDOFFICE. Виграв «Битву тренерів» в якій брали участь кращі тренери та бізнес-консультанти В2В-ринку України і СНД, отримавши звання «Золотий тренер 2016 року». Основна тематика виступів - маркетинг та продажу.

Заказать и купить билеты на Майстер-клас Дмитра Розенфельда можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Семинар Майстер-клас Дмитра Розенфельда в Тернополе состоится 23 ноября 2016 г, 10:00.

23 листопада вперше в Тернополі відбудеться майстер-клас Дмитра Розенфельда "Продажі складним клієнтам". Початок о 10:00 в концерт-холі "Podolyany" .

Аудиторія майстер-класу:власники бізнесу, топ-менеджери, керівники відділів та фахівці. Люди, які щодня продають що-небудь або ведуть переговори. Це майстер-клас про персональний вплив і техніки при продажах або переговорах "face-to-face".

Дмитро Розенфельд - один з кращих маркетологів України, визнаний майстер публічних виступів, засновник агентства ROZENFELDOFFICE. Виграв «Битву тренерів» в якій брали участь кращі тренери та бізнес-консультанти В2В-ринку України і СНД, отримавши звання «Золотий тренер 2016 року». Основна тематика виступів - маркетинг та продажу.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram