X
Задать город Тернополь по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Соломон в юбке в Тернополе

Соломон в юбке

Тернополь, 06 апреля 2017 г, 19:00
Тернопільський академічний обласний український драматичний театр Т. Г. Шевченка Тернопільський академічний обласний український драматичний театр Т. Г. Шевченка
бульвар Тараса Шевченка, 22, Тернопіль, Тернопільська область, 46000
Тернополь
+380445905555
Продажа закрыта
"Соломон у спідниці" - це родинна комедія. За п”єсою Людмили Уліцької. Есфір мріє про онука. Есфір має певні уподобання відносно генеалогії дівчини, яка стане дружиною її сина. Вона знаходить синові наречену - саме ту дівчину, яка народить їй довгоочікуваного онука. Есфір Львівна годна дістати з-під землі усе необхідне і прихилити небо для тих, кого любить. Та щось йде не так... Незважаючи на волю та впертість Есфірі, доля вивертає на щось цілком інше і ситуація виходить з-під контролю. Чи отримає Есфір бажаного онука?


Заказать и купить билеты на Соломон в юбке можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Соломон в юбке в Тернополе состоится 06 апреля 2017 г, 19:00, Тернопільський академічний обласний український драматичний театр Т. Г. Шевченка.

"Соломон у спідниці" - це родинна комедія. За п”єсою Людмили Уліцької.

Есфір мріє про онука. Есфір має певні уподобання відносно генеалогії дівчини, яка стане дружиною її сина. Вона знаходить синові наречену - саме ту дівчину, яка народить їй довгоочікуваного онука. Есфір Львівна годна дістати з-під землі усе необхідне і прихилити небо для тих, кого любить. Та щось йде не так... Незважаючи на волю та впертість Есфірі, доля вивертає на щось цілком інше і ситуація виходить з-під контролю. Чи отримає Есфір бажаного онука?

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Подарочный сертификат Karabas.com X