Задать город Тернополь по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Театр Теней «Teulis» в Тернополе - 1

Театр Теней «Teulis»

Тернополь, 19 октября 2016 г, 19:00
Дворец культуры «Березиль» им. Леся Курбаса Дворец культуры «Березиль» им. Леся Курбаса
ул. Мира, 6
Тернополь
+380445905555
Продажа закрыта
Театр Тіней TEULIS - всесвітньо відомий театр, який отримав визнання в багатьох країнах Європи і на інших континентах. Постановка театру TEULIS - це оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій. За останні 4 роки Театр Тіней TEULIS був фіналістом найбільших талант шоу в Італії, Туреччині, Чехії та Словаччини. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, в Японії. 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів. Мистецтво театру має вік в декілька тисяч років, але в останні десятиліття цей жанр переживає відродження і небувалий апгрейд. Театр тіней дивовижно простий в ідеї, і йому підвладні чудеса перетворення. Варто тільки акторові зайти за напівпрозорий екран, як для глядачів починається мультиплікація: темні фігури виростають одна з одної, перетворюються, змінюються в розмірах. Театр Тіней TEULIS доводить, що всі фантазії можна втілити в життя за допомогою тіней людського тіла. Володіючи технікою за межами людських можливостей, танцівники Театру тіней творять на сцені чудеса, їх легкий, іронічний стиль балансує на межі танцю і акробатики, а приголомшливі візуальні ефекти кожного разу шокують публіку.

Театр Теней «Teulis» в других городах:

31сб марта, 2018

ОдессаОдесский Украинс...

16:00 180 - 450 50+ шт. купить
31сб марта, 2018

ОдессаОдесский Украинс...

19:00 180 - 450 50+ шт. купить
20вс мая, 2018

КиевНМАУ им.Чайковского

16:00 190 - 650 50+ шт. купить
20вс мая, 2018

КиевНМАУ им.Чайковского

19:00 190 - 650 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Театр Теней «Teulis» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Театр Теней «Teulis» в Тернополе состоится 19 октября 2016 г, 19:00, Дворец культуры «Березиль» им. Леся Курбаса.

Театр Тіней TEULIS - всесвітньо відомий театр, який отримав визнання в багатьох країнах Європи і на інших континентах.

Постановка театру TEULIS - це оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій.

За останні 4 роки Театр Тіней TEULIS був фіналістом найбільших талант шоу в Італії, Туреччині, Чехії та Словаччини.

Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, в Японії. 35 тисяч глядачів стоячи проводжали артистів.

Мистецтво театру має вік в декілька тисяч років, але в останні десятиліття цей жанр переживає відродження і небувалий апгрейд.

Театр тіней дивовижно простий в ідеї, і йому підвладні чудеса перетворення.

Варто тільки акторові зайти за напівпрозорий екран, як для глядачів починається мультиплікація: темні фігури виростають одна з одної, перетворюються, змінюються в розмірах.

Театр Тіней TEULIS доводить, що всі фантазії можна втілити в життя за допомогою тіней людського тіла. Володіючи технікою за межами людських можливостей, танцівники Театру тіней творять на сцені чудеса, їх легкий, іронічний стиль балансує на межі танцю і акробатики, а приголомшливі візуальні ефекти кожного разу шокують публіку.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber